KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17388288

nr 1738 8288

Carl Luthander (1879-1967), Sverige. Signerad, Trädgård med figur. Olja på duk, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 65x56 cm

Utrop:

600 kr

måndag 10 november 2025
kl 18:53:27